Karike.com je društvena mreža koja ti nudi priliku da komuniciraš sa svojim prijateljima, upoznaš nove ljude, saznaš šta drugi misle o tebi i postaneš zvezda! Za korišćenje sajta uloguj se ili registruj! Besplatno je...
mak2008 blog

Жена возејќи автомобил, направила сообраќајка и од скршеното стакло лицето и се искасапило.

Ја однеле во болница каде итно требало да и направат пластична операција, од дебелото месо да извадат парче кожа и да и пресадат на лицето. Како донатор се пријавил мажот и. Операцијата била успешна и кога и ги извадиле завоите-таа била дури и поубава од предходно. Му рекла на сопругот:

-Не знам како да ти се заблагодарам. Мажот и’ и одговорил:

-Доволно ќе ми биде да гледам како мајка ти те бакнува.

А, ЗАМИСЛЕТЕ, МОЖЕ ДА БИДЕ И КОНТРА, МАЈКА И ДА БИЛА ДОНАТОР!

ХА, ХА, ХА, ХА... 
Interesantno
pozitivni glasovi: 5  |  negativni glasovi: 0

Napiši komentar: