Karike.com je društvena mreža koja ti nudi priliku da komuniciraš sa svojim prijateljima, upoznaš nove ljude, saznaš šta drugi misle o tebi i postaneš zvezda! Za korišćenje sajta uloguj se ili registruj! Besplatno je...
mak2008 blog

МАНЕКЕН-дуздисан калтабан
ПИЈАНИЦА-ќор ќутук
СЕМАФОР-ишарет фенер
ЗАПЕК-алјаз газ
НОВОРОДЕНЧЕ-сефте чоџук
БЛИЗНАЦИ-сарадан чоџук
ГРУПЕН СЕКС-буљук фукара
БИНГО-ќелепур к’смет
РАСПУШТЕНИЦА-сиктер ан’ма
ПРЕМИЕР-далаверџи чауш
МИНИСТЕР-резил чауш
ПРАТЕНИК-орта калпазан
АМБАСАДОР-џенем суртук
САКСАФОН-тенеќе зурла
ВОЈСКА-чифте сурија
БРАК-ујгун јарем
ВЕСНИК-абер јазија
ФАРМЕРКИ-ѕевгар ѕиври
ЦАРИНИК-арач намќор
СТЕЧАЕЦ-ептен борчлија
АЛАДИНОВА ЛАМБА-ѓурулти бардак
ПАДОБРАНЕЦ-чад’р будала
ОГЛЕДАЛО-карши сурат
ЛИМЕНКА ПИВО-тенеќе бира
СЕПАРЕ-башка лезет
ТЕЛЕФОН-абергајтан
МОБИЛЕН-џенем абер јокгајтан
ЗЛАТНО СЛАВЕЈЧЕ-алтан билбиљ
БРЗА ПОМОШ-турбо еким
РАДИО-ѓурулти кутија
ТЕЛЕВИЗОР-сурат кутија
ПОВРАТЕН БИЛЕТ-пишман карта
БРЗАТА ПТИЦА ИТРИЦА-турбо билбиљ ептен курназ
КОЈОТОТ-ем баксуз ем абдал
АНАНАС-машала шишарка
ЛЕКАР СТАЖИСТ-аџами еким
ДЕТСКА СОБА-чоџук одаја
ШВАЛЕРКА-јабанџи мерак анама
СОПРУГА-дибидус баксуз
СОПРУГ-тапија абдал
ПОЈАЧАЛО-ептен ѓурулти кутија
ВИАГРА-резил илач
КОНДОМ-лезет најлон
СИДА ТЕСТ-резил проба
ЗЛАТЕН ДАБ-алтан ќутук
КИНДЕР ЈАЈЦЕ-чоџук ташак
ЛИЧНА КАРТА-сурат тапија
ШВАЛЕР-резил ортак
ПАСОШ-џенем сурат тапија
СВЕКРВА-катил анама
ПЕДЕР-газ мераклија
КАБЕЛСКА ТЕЛЕВИЗИЈА-гајтан ѓурулти кутија
КЛАДИЛНИЦА-апаш чекмеџе
КОМПЈУТЕР-ѓурулти есапчија
ЗАСТАВА 101-КОНФОРТ-барјак бир ич бир-раатлак
ШТАЛА-мууу харем
ШВЕДСКА МАСА-јагма софра
ПЕНДРЕК-сус гума
ПОЛИЦАЕЦ-сус гума ефенди
ЦРЕШОВО ТОПЧЕ-ѓурулти дибек
АПТЕКАР-еким бакал
ИНКАСАТОР-зијан есапчија
АДВОКАТ-јанглаш пезевенк
ФУДБАЛСКИ СУДИЈА-шејтан каабаатлија
ШАЛТЕРСКИ РАБОТНИК-јанѕа јавашлија
ШМИНКЕРКА-сурат тафраџика
СТАР ЕРГЕН-меанџи ќопек
СВАДБА-узур џева
МЛАДОЖЕНЕЦ-јарем к’сметлија
ВДОВЕЦ-куртул сајбија
РАМКОВЕН ДОГОВОР-таксират пазарлак 
Interesantno
pozitivni glasovi: 4  |  negativni glasovi: 0

Napiši komentar:

lena65 (52)
AJ USTE MALKU AKO SE SMEAM KE SE M....M HE HE FALA OVA E SUPER ....
#1, 29.12.2009 - 16:13