Karike.com je društvena mreža koja ti nudi priliku da komuniciraš sa svojim prijateljima, upoznaš nove ljude, saznaš šta drugi misle o tebi i postaneš zvezda! Za korišćenje sajta uloguj se ili registruj! Besplatno je...
Komar blog

CUKARICKI - C.ZWEZDA 1:1 (0:0),PENALIMA 0:3 (ukupno 1:4)

Crwena Zwezda je uspela da izbaci Cukaricki iz cetwrtfinala Lav kupa Srbije,tek posle izwodjenja penala,rezultatom 0:3 (ukupno 1:4).Posle 90 minuta bilo je 1:1,Crwena Zwezda je powela golom Milijasa u 93. minutu.Milijas je preciznim udarcem sa 20 metara poslao loptu u donji lewi ugao golmana Isailowica.Samo minut kasnije,tacnije u 94. minutu Cukaricki je izjednacio.Popowic je glawom uposlio Culuma,a owaj sa desetak metara matira Randjelowica.Na redu su bili penali.Prwo je sutirao Jankowic za Cukaricki,ali Randjelowic brani,zatim je sutirao Blazic po sredini gola i doweo Zwezdu u vodjstwo.Sledeci izwodjac penala za Cukaricki bio je Nadj,kome Randjelowic hwata ziwu loptu.Milowanowic je sutom u lewi ugao duplirao Zwezdino vodjstwo.Vilotic,koji je bio treci izwodjac penala za Cukaricki sutirao je na isti nacin kao i Milowanowic,ali Randjelowic brani.Pobedu i prolaz Zwezdi u polufinale Lav kupa doneo je Pawle Ninkow snaznim udarcem u gornji lewi ugao.....