Karike.com je društvena mreža koja ti nudi priliku da komuniciraš sa svojim prijateljima, upoznaš nove ljude, saznaš šta drugi misle o tebi i postaneš zvezda! Za korišćenje sajta uloguj se ili registruj! Besplatno je...
blog

Bez Rendžersa u Ligi šampiona!

XAXAXA EL VIDITE ZVEZDASI KAKO SE IGRA PROTIV RENGERSA XAXA:)Škotski Rendžers nije uspeo da se plasira u Ligu šampiona, pošto su u trećem kolu kvalifikacija ispali od litvanskog Kaunasa!

Finalista Kupa UEFA poražen je u Kaunasu sa 2:1, a litvanski tim ide u treće kolo zbog nerešenog rezultata u gostima od 0:0. Tim iz Škotske uspeo je da povede u 33. minutu golom Kevina Tomsona, ali je domaći tim uspeo da izjednači dva minuta pre isteka poluvremena, a potom i preokrene rezultat u svoju korist u 86. minutu. Golove za Kaunas postigli su Radžius i Pilibatis.

Prošlogodišnji finalista Kupa UEFA tako je izgubio pravo i da učetsvuje u tom takmičenju, pošto su poraženi u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Kaunas će se u završnom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona verovatno sastati sa danskim šampionom Alborgom koji je prvi duel sa Modričom iz BiH dobio sa ubedljivih 5:0.