Karike.com je društvena mreža koja ti nudi priliku da komuniciraš sa svojim prijateljima, upoznaš nove ljude, saznaš šta drugi misle o tebi i postaneš zvezda! Za korišćenje sajta uloguj se ili registruj! Besplatno je...
NAGIBAGI blog

Пред вратима Лиге УЕФА : Темишвар-Парти

У првој утакмици првог кола Купа УЕФА, Партизан је у Темишвару савладао истоимену екипу са 2-1. Упркос помало несигурном почетку меча и јефтино примљеном голу, Партизан је до краја полувремена успео да преузме иницијативу и да изједначи још једним сјајним голом Зорана Бамбија Тошића из слободног ударца. У последњим моментима полувремена Мореира је имао шансу за 2-1 али је румунски играч избацио лопту са гол линије.

Оно што није успело Мореири, успело је Милошу Богуновићу у 65. минуту. Прецизан пас Жуке, Богуновић излази сам пред голмана и упркос неубедљивом шуту, лопта завршава у мрежи домаћина! Партизан се показао као знатно квалитетнији тим од Темишвара, и уз озбиљан приступ, у реваншу не би смело да буде проблема. Дакле, очекујемо пробој у Лигу УЕФА. Осим солидне игре Партизана, треба истаћи Тошића, Кнежевића и Богуновића као најзапаженије у нашем тиму, али и непотребно зарађена 4 жута картона у финишу меча.

Утакмици је присуствовало више од 1.500 "гробара" који су се, упркос бројчаној инфериорности у односу на навијаче домаћина, веома добро чули.