Karike.com je društvena mreža koja ti nudi priliku da komuniciraš sa svojim prijateljima, upoznaš nove ljude, saznaš šta drugi misle o tebi i postaneš zvezda! Za korišćenje sajta uloguj se ili registruj! Besplatno je...
aligator80 blog
Оваа вест излезе од уредништвото на магазинот Esquire кој во следниот број ќе го објави интервјуто со младата актерка.

Ен всушност изјавила дека највозбудливото и најсензуалното сексуално искуство го доживеала кога се одлучила да има анален секс со момчето.

“Секоја жена треба тоа да го проба, во спротивно ќе пропушти нешто навистина излудувачко. Тоа е чувство преку кое својата женственост ја чувствувате на посебен начин“ – изјави 20- годишната актерка, која меѓу другото говорела за големата улога на довербата помеѓу партнерите за време на анална пенетрација.
sps_en-hetevej-saka-analen-seks.jpgОваа вест излезе од уредништвото на магазинот Esquire кој во следниот број ќе го објави интервјуто со младата актерка.

Ен всушност изјавила дека највозбудливото и најсензуалното сексуално искуство го доживеала кога се одлучила да има анален секс со момчето.

“Секоја жена треба тоа да го проба, во спротивно ќе пропушти нешто навистина излудувачко. Тоа е чувство преку кое својата женственост ја чувствувате на посебен начин“ – изјави 20- годишната актерка, која меѓу другото говорела за големата улога на довербата помеѓу партнерите за време на анална пенетрација.


 
Interesantno
pozitivni glasovi: 2  |  negativni glasovi: 0

Napiši komentar:

 

Korisnik
offline
offline aligator80 (37)
Makedonija, MacedoniaBlogovi: tagovi
nema tagova
Arhiva unosa